گروه محصول -> طرح توجیهی -> طرح های پر فروش

تحقیق جامع در مورد پوکی استخوانقیمت: ۱۰۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 33    کد محصول :7238در بیماری پوکی استخوان (osteoporosis) ، استحکام استخوان کم شده و درنتیجه خطر شکستگی استخوان افزایش می یابد. استحکام استخوان به دو عامل اصلی بستگی دارد: مقدار توده استخوان (تراکم استخوان) و کیفیت استخوان. مهم ترین علت شکستگی های استخوانی در سنین بعد از یائسگی در زنان و افراد مسن، پوکی استخوان است. شکستگی های استخوان ناشی از پوکی استخوان ، اغلب در استخوان ران ، مهره های ستون فقرات و مچ دست اتفاق می افتد ، ولی هر استخوانی ممکن است در اثر پوکی استخوان بشکند. بعضی ازشکستگی های استخوان بویژه استخوان ران، می توانند باعث معلولیت دائم شوند. پوکی استخوان بیماري شایعی است که زنان و مردان را درگیر  می کند و نسبت ابتلاء زنان به مردان حدود 3 به 1 می باشد.

به پوکی استخوان " بیماری خاموش" نیز اطلاق می شود ، زیرا معمولا بدون علامت به پیشرفت خود ادامه می دهد تا موقعی که یک استخوان دراز، مثل استخوان ران بشکند ، یا اینکه یک یا چند مهره ستون فقرات بر اثر شکستگی دچار فشردگی شوند. شکستگی مهره ها در ستون فقرات می تواند با یک درد شدید پشت همراه باشد ویا اینکه علامت زیادی نداشته و بتدریج قد بیمار کوتاه شود و یا تغییر شکل بصورت قوزدر پشت ظاهر شود. براثر پوکی استخوان ، استخوان ها چنان شکننده می شوند که بطور خودبخود و یا با یک ضربه مختصر مثل افتادن بزمین و یا حرکات معمولی نظیر خم شدن و بلندکردن اشیا و یا حتی سرفه کردن می شکنند. شكستگي هاي ناشي از پوكي استخوان بار اقتصادي قابل توجهي را بر نظام سلامت تحميل مي كند و اين بيماري در صورت عدم درمان، نتايج جدي و فرساينده اي دارد.

شامل 33 صفحه word

قبل از پرداخت اینجا را مطالعه نمایید

شماره تماس:
ایمیل
  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید

عضویت فروشنده

جهت ثبت نام و فروش فایل خود بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
« عضویت فروشنده »

عضویت بازاریاب

جهت ثبت نام در بخش بازاریابی سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
« عضویت بازاریاب »

سیستم همکاری در فروش فایل مارکت

اگر چنانچه دنبال کسب درآمد اینترنتی آسان و بدون پراخت هیچ هزینه هستید فرصت را از دست ندهید از همین اکنون به ما بپیوندید..