گروه محصول -> طرح توجیهی -> طرح های پر فروش

دانلود پایان نامه تهية گوگرد پليمري بعنوان عامل اصلي پخت در ساخت مصنوعات پليمريقیمت: ۱۱۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 134    کد محصول :5665 

موضوع :

دانلود پایان نامه تهية گوگرد پليمري بعنوان عامل اصلي پخت در ساخت مصنوعات پليمري

 

گوگرد(Sulfur) : گوگرد جامدي است زردرنگ كه نسبت به ديگر مواد شيميايي داراي تاريخچه‌اي منحصر به فرد است. در قديم بت پرستان طي مراسم و تشريفات مذهبي اين ماده را مي‌سوزاندند تا شياطين را از خود دور نمايند. و همچنين از بخار يا دود گوگرد حاصل از سوزاندن آن براي سفيدكردن پارچه و حصير استفاده مي‌نمودند.

اين عنصر غير فلزي كه بطور گسترده در طبيعت پراكنده شده و از نظر فيزيكي و اقتصادي از اهميت ويژه‌اي برخوردار است از زمانهاي بسيار قديم شناخته شده و از آن در صنايع دارويي و شيميايي استفاده مي‌شده است.

اين جامد زردرنگ در آب نامحلول بوده ولي در دي سولفيدكربن، بنزين و ساير حلالهاي غير قطبي حل مي‌شود. اين جامد مولكولي داراي هشت اتم گوگرد بوده كه بصورت حلقه و توسط پيوندهاي كووالانسي به هم متصل شده‌اند. به دليل وجود نيروي لاندن در شبكه بلور اين ماده ، نقطه ذوب آن پايين مي‌‌باشد.

عنصر شيميايي S داراي نمره اتمي 16 و وزن مولكولي 064/32 در طبيعت به شكل جامد زردرنگ و جلاي زرين موجود است.

جامد مولكولي آن داراي هشت اتم گوگرد است.  داراي 3 آلوتروپ است كه معمولاً آنها را با نامهاي آلفا ()، بتا ()، گاما() مي‌شناسيم.

قبل از پرداخت اینجا را مطالعه نمایید

شماره تماس:
ایمیل
  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید

عضویت فروشنده

جهت ثبت نام و فروش فایل خود بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
« عضویت فروشنده »

عضویت بازاریاب

جهت ثبت نام در بخش بازاریابی سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
« عضویت بازاریاب »

سیستم همکاری در فروش فایل مارکت

اگر چنانچه دنبال کسب درآمد اینترنتی آسان و بدون پراخت هیچ هزینه هستید فرصت را از دست ندهید از همین اکنون به ما بپیوندید..