گروه محصول -> طرح توجیهی -> طرح توجیهی تولیدی

راه اندازی خط تولید لبنیاتقیمت: ۵۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 21    کد محصول :5957موضوع:

راه اندازی خط تولید لبنیات

     فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)


فرمت فایل: WORD قابل ویرایش

تعدادصفحات:21

مقدمه

با توجه به رشد جمعیت و مصرف روز افزون مواد غذایی راه اندازی کارخانجات مواد غذایی و تولید مواد غذایی یکی از موضوعات جدا نشدنی در زندگی امروزه بشر می باشد. و در این رابطه می توان گفت که ایجاد کارخانه های لبنیاتی میتوانند سهم بسزایی در این پروسه داشته باشند.

بين سا‌ل‌هاي 1970 تا 1992 بيش از 96 درصد نوآوري صنعتي كه توانست موقعيت ژاپن را در اقتصاد جهاني به يك موقعيت برجسته و ممتاز تبديل كند، توسط كارآفرينان صورت گرفت.بررسي رشد اقتصادي كشورهاي شرق و جنوب شرقي آسيا نشان مي‌دهد كه يكي از دلايل توسعه اقتصادي در اين كشورها توجه جدي به مقوله كارافريني بوده است.
بين سا‌ل‌هاي 1970 تا 1992 بيش از 96 درصد نوآوري صنعتي كه توانست موقعيت ژاپن را در اقتصاد جهاني به يك موقعيت برجسته و ممتاز تبديل كند، توسط كارآفرينان صورت گرفت.بررسي رشد اقتصادي كشورهاي شرق و جنوب شرقي آسيا نشان مي‌دهد كه يكي از دلايل توسعه اقتصادي در اين كشورها توجه جدي به مقوله كارافريني بوده است. امروزه بسياري از دانشجويان و محصلين در مراكز علمي منتظرند تا با پايان‌يافتن تحصيلات وارد بازار كار شوند و «بازار كار» در ذهن بسياري از آنان شغل‌هاي آماده‌اي است كه منتظر... بلوغ سياستهاي صنعتي كشور آن موقع خواهد بود كه دولت به جاي انبوهي از كمكهاي پراكنده و مستقيم به بنگاه ها، به گروهي از زنجيره هاي صنعتي كه مي توانند رقابت پذيري خود را در سطح جهاني اثبات نمايند...
اقتصاد دانان نخستين كساني بودند كه در نظريه هاي اقتصادي خود به تشريح كارآفرين و كارآفريني پرداختند.
« ژوزف شومپتر» از اقتصاددانان مكتب آلمان و پدر كارآفريني، در سال 1934 كار آفريني را اين گونه تعريف كرد: «هر فرايندي در شركت كه منجر به كالاي جديد، ايجاد روش جديد، بازار جديد و منابع جديد مي شود ،مي گوييم كار آفريني رخ داده است.

قبل از پرداخت اینجا را مطالعه نمایید

شماره تماس:
ایمیل
  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید

عضویت فروشنده

جهت ثبت نام و فروش فایل خود بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
« عضویت فروشنده »

عضویت بازاریاب

جهت ثبت نام در بخش بازاریابی سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
« عضویت بازاریاب »

سیستم همکاری در فروش فایل مارکت

اگر چنانچه دنبال کسب درآمد اینترنتی آسان و بدون پراخت هیچ هزینه هستید فرصت را از دست ندهید از همین اکنون به ما بپیوندید..