گروه محصول -> مقالات ترجمه شده -> رشته برق

مکان خطا در شبکه­های HVDC چند پایانه­ای بر مبنای معکوس­سازی طمانی الکترومغناطیسی باقیمت: ۲۵۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 17    کد محصول :7072 

موضوع :

مکان خطا در شبکه­های HVDC چند پایانه­ای بر مبنای معکوس­ سازی طمانی الکترومغناطیسی با پنجره معکوس زمانی محدود

فرمت :WORD قابل ویرایش

 

 

چکیده هدف این مقاله اثبات کاربرد روش مکان خطا بر مبنای معکوس­سازی زمان الکترومغناطیسی (EMTR) برای شبکه­های HVDC چند ترمیناله (MTDC) است. به طور خاص، این مقاله تکنیک مکان خطای EMTR را با با طرح حفاظتیی تلفیق می­کند که اخیرا در چارچوب پروژه "دهه بیست" اتحادیه اروپا پیشنهاد شده است. همچنین، از جنبه خصوصیات طرحهای حفاظت سریع مورد نیاز کاربردهای HVDC، این مقاله به بحث درباره عملکرد تکنیک مکان خطای EMTR با استفاده از پنجره­های زمانی محدودی می­پردازد که بر روی آنها گذراهای الکترومغناطیسی ناشی از خطا معکوس زمانی می­شوند. این مقاله همچنین به بحث درباره مزیت مکان خطای مبتنی بر EMTR در رابطه با استفاده از یک نقطه مشاهده واحد برای مورد شبکه­های MTDC می­پردازد. در واقع، چنین ویژگیی می­تواند یک مزیت عمده را ارائه نماید که از همگامسازی زمانی ضروری بین ایستگاههای ثبت خطای MTDC اجتناب می­کند و همچنین می­تواند یک سیستم حفاظت پشتیبان را نمایندگی کند. عملکرد روش پیشنهادی با شبیه­سازیهای متعدد به دست آمده با استفاده از محیط شبیه­سازی EMTP-RV که در آنها گذراهای خطای الکترومغناطیسی با ارجاع به شبکه معیار MTDC پروژه "دهه بیستم" اعتبارسنجی می­شوند.

کلیدواژه­ها: مکان خطا؛ معکوس­سازی زمان الکترومغناطیسی؛ شبکه­های HVDC چند پایانه­ای؛ گذراهای خطای الکترومغناطیسی؛ امواج سیار.

پروژه کارشناسی ارشد برق

فایل محتوای:

1)اصل مقاله لاتین 7 صفحه 2014

2) متن ورد ترجمه شده بصورت کاملا تخصصی 17 صفحه

 

قبل از پرداخت اینجا را مطالعه نمایید

شماره تماس:
ایمیل
  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید

عضویت فروشنده

جهت ثبت نام و فروش فایل خود بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
« عضویت فروشنده »

عضویت بازاریاب

جهت ثبت نام در بخش بازاریابی سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
« عضویت بازاریاب »

سیستم همکاری در فروش فایل مارکت

اگر چنانچه دنبال کسب درآمد اینترنتی آسان و بدون پراخت هیچ هزینه هستید فرصت را از دست ندهید از همین اکنون به ما بپیوندید..