گروه محصول -> گزارش کار اموزی

کارورزی معلم کلاسقیمت: ۵۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 72    کد محصول :7231موضوع :

کارورزی معلم کلاس

کارورزی 3 سه کامل و بی نقص. فایل به صورت ورد می باشد.

چـکـیـده:

 

به یاری خداوند بزرگ پس از طی دو ترم و گذراندن کارورزی یک و دو به کارورزی سه در مهرماه ۱۳۹۴رسیدیم و این کارورزی را هم با کمک خداوند بزرگ و یاری اساتید گران‌قدر در دی‌ماه به پایان رساندیم.

در کارورزی سه که تدریس نیمه‌مستقل بود، آنچه را که در دانشگاه به‌صورت تئوری و در مدرسه (کارورزی یک و دو) به‌صورت عینی و عملی یاد گرفته بودم را پیاده و اجرا کردم. شش جلسه تدریسی که در کارورزی این ترم داشتم را با عنایت به دانسته‌ها، آموزش‌ها و مشاهدات قبلی که در کارورزی‌های یک و دو کسب کردم و همچنین همکاری‌ها و توصیه‌های معلم راهنما به‌خوبی انجام دادم و تجربیات زیادی را برای آینده کسب کردم.

در کارورزی سه به بررسی مسائلی پرداختم که در کارورزی یک و دو با آن مواجه شده بودم. یعنی یک آزادی عملی نسبت به قبل به من داده شد، بنابراین اهمیت آن برایم بیش از کارورزی‌های پیش  بود. پس از چندین جلسه حضور در کلاس سؤالاتی برایم ایجاد شد که برای مثال که دانش آموزان به کدام شیوه‌ی تدریس واکنشی مثبت ارائه می‌دهند؟ دانش آموزان در کدام حالات روانی و فرهنگی قرار دارند و برای آموزش چه نوع سازه و کارهایی را باید تدوین کنم؟ و ...

درواقع این دوره‌ی از کارورزی بیشتر نزدیک به عبارت تمرین معلمی هست من در این دوره بیشتر آزادی را در به دست گرفتن فرایند تدریس به دست آوردم .در طی تدریس و ارتباطم بادانش آموزان و کادر آموزشی مدرسه از نقاط قوت و ضعف  خودم شناختی بیشتر به دست آوردم درروند تدریس خودم سعی کردم از بهترین روش‌های تدریس استفاده کنم و این استفاده‌ی من مفید واقع شد و علاقه‌مندی دانش آموزان را به دست آورد.

قبل از پرداخت اینجا را مطالعه نمایید

شماره تماس:
ایمیل
  • پس از پرداخت موفق لینک دانلود هم نمایش داده می شود هم به ایمیل ارسال می گردد
  • ایمیل را بدون www وارد کنید و در صورت نداشتن این قسمت را خالی بگزارید
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خرید میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید

عضویت فروشنده

جهت ثبت نام و فروش فایل خود بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
« عضویت فروشنده »

عضویت بازاریاب

جهت ثبت نام در بخش بازاریابی سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
« عضویت بازاریاب »

سیستم همکاری در فروش فایل مارکت

اگر چنانچه دنبال کسب درآمد اینترنتی آسان و بدون پراخت هیچ هزینه هستید فرصت را از دست ندهید از همین اکنون به ما بپیوندید..